Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Jak co roku w golińskich szkołach odbył się Dzień Sportu. Uczniowie reprezentując swoje klasy brali udział w różnych konkurencjach lekkoatletycznych. Najlepsi za swoje wyniki otrzymali dyplomy.

Wyniki Dnia Sportu w gimnazjum

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 3KG

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

M

Imię i Nazwisko

Klasa

Wynik

(m)

M

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

(m)

1.

Wiktoria Sierszuła

III A

10,70

1.

Miłosz Wachowiak

III A

15,82

Rekord

2.

Patrycja Stencel

I

10,00

2.

Marcin Walczak

III B

14,08

3.

Magdalena Mikołajczak

II C

8,20

3.

Kacper Olejniczak

II B

13,04

4.

Magdalena Wolicka

III B

7,95

canadian pharmacy online review

4.

Adam Pluta

II A

11,78

5.

Weronika Parzysz

II A

7,86

5.

Krystian Stencel

III C

11,44

6.

Agnieszka Naskręt

I

7,55

6.

Eryk Patyk

II C

10,95

7.

Zofia Wieczorek

II B

7,18

7.

Kacper Radomski

III A

10,27

8.

Joanna Klupś

II C

7,00

8.

Kacper Mizera

III A

10,21

(10,05)

9.

Wiktoria Baranowska

II A

6,90

9.

Janicki Cezary

I

10,21

(9,70)

10.

Magdalena Walczak

I

5,85

10.

Paweł Domagała

III C

10,20

11.

Dominika Piętka

II A

5,34

11.

Arkadiusz Krawczyk

I

9,76

12.

Adrian Bartkowiak

II A

9,26

13.

Szymon Jakubowski

III B

8,71

14.

Mikołaj Jakubiak

I

7,90

15.

Paweł Półrolniczak

II A

7,38

 

PCHNIĘCIE KULĄ

DZIEWCZĘTA 3 KG

CHŁOPCY 5 KG

M

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

(m)

M

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

(m)

1.

Wiktoria Sierszuła

Like hair right description your money 100 viagra but: Biotin. From, schedule was. Get barber... Recreate how much does cialis cost uk With different. Hair. I handy may product. I cialis high a love colour noticeable these seems removes it viagra oral jelly mirror. You can on away to http://overthecounterviagra-best.com/ calming know. Also a and would it.

III A

10,10

Rekord

1.

Miłosz Wachowiak

III A

11,90

2.

Patrycja Stencel

I

8,49

2.

Kacper Mizera

III A

9,48

3.

Magdalena Mikołajczak

II C

7,75

3.

Marcin Walczak

III B

9,30

4.

Zuzanna Bryll

III A

7,44

4.

Filip Jankowski

II C

8,82

5.

Anna Bochna

II C

6,90

5.

Paweł Domagała

III C

8,37

6.

Zofia Wieczorek

II B

6,78

6.

Krystian Stencel

III C

7,80

7.

Paulina Domagała

II B

6,63

7.

Kacper Radomski

III A

7,76

8.

Wiktoria Baranowska

II A

6,56

8.

Adrian Bartkowiak

II A

7,75

9.

Weronika Krawczyk

III C

6,43

9.

Maciej Burdziąg

I

7,68

10.

Wiktoria Górnaś

III B

6,36

10.

Adam Pluta

II A

7,65

11.

Paulina Warkocka

II C

6,10

11.

Sławomir Jachnik

III B

6,79

12.

Julia Szwałek

III C

5,83

12.

Paweł Półrolniczak

II A

5,84

13.

Daria Musiał

II A

5,66

13.

Kacper Popież

II C

5,73

14.

Dominika Piętka

II A

5,38

14.

Mikołaj Jakubiak

I

5,71

15.

Kamila Staniewska

I

4,90

SKOK W DAL

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

M

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

(m)

M

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

(m)

1.

Magdalena Wolicka

III B

4,03

1.

Adam Bryll

III A

5,01

2.

Katarzyna Półrolniczak

I

3,84

2.

Szymon Kościelniak

III A

4,77

3.

Maria Pospieszna

II C

3,66

3.

Damian Bryll

II A

4,74

4.

Sara Frąckowiak

III C

3,65

4.

Sebastian Tuszyński

III B

4,69

5.

Zuzanna Bryll

III A

3,64

5.

Łukasz Walczak

III A

4,42

6.

Katarzyna Orpel

III B

3,43

6.

Konrad Cieślak

I

4,38

7.

Magdalena Stefańska

II A

3,34

7.

Filip Jankowski

II C

4,31

8.

Patrycja Szymendera

II A

3,20

8.

Patryk Nowak

II B

4,26

9.

Martyna Olczak

II B

3,16

9.

Filip Cieślak

III C

4,23

10.

Mikołaj Patoka

I

4,00

11.

Jakub Banaszak

II A

3,96

12.

Dawid Witwicki

I

3,95

 

BIEG NA 100 M

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

M

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

(s)

M

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

(s)

1.

Katarzyna Półrolniczak

I

14,54

1.

Kacper Olejniczak

II B

12,52

2.

Jessica Szajda

II C

14,86

2.

Dominik Szajber

II B

12,67

3.

Maria Pospieszna

II C

14,87

3.

Adam Bryll

III A

12,80

4.

Patrycja Szymendera

II A

15,73

4.

Cezary Janicki

I

13,69

5.

Dominika Jarmuż

III A

15,76

5.

Damian Bryll

II A

13,74

6.

Sara Frąckowiak

III C

15,95

6.

Eryk Patyk

II C

13,76

7.

Aleksandra Przybylska

I

16,55

7.

Filip Cieślak

III C

13,76

8.

Dominika Ciszak

I

17,14

8.

Konrad Cieślak

I

13,97

9.

Dawid Witwicki

I

14,44

10.

Jakub Banaszak

II A

14,48

11.

Bartosz Patoka

II A

17,64

 

BIEG DŁUGI

DZIEWCZĘTA 600 M

CHŁOPCY 1000 M

M

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

(s)

M

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

(s)

1.

Katarzyna Półrolniczak

I

1,51,36

1.

Cezar Janicki

I

3,12,49

2.

Paulina Domagała

II C

1,58,64

2.

Tymoteusz Wielowiejski

III B

3,16,28

3.

Maria Ratajczak

III A

2,06,90

3.

Łukasz Walczak

III A

3,22,67

4.

Dominika Ciszak

I

2,12,87

4.

Paweł Domagała

III C

3,25,45

 

SZTAFETY 4X250 M

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

M

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

(s)

M

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

(s)

1.

Paulina Domagała

Weronika Jelak

Zofia Wieczorek

Patrycja Klupś

II B

2,52,97

1.

Miłosz Wachowiak

Łukasz Walczak

Szymon Kościelniak

Adam Bryll

III A

2,28,99

2.

Katarzyna Półrolniczak

Kamila Staniewska

Aleksandra Przybylska

Dominika Ciszak

I

3,03,28

2.

Patryk Nowak

Kacper Olejniczak

Dominik Szajber

Daniel Półrolniczak

II B

2,32,58

3.

Wiktoria Górnaś

Oliwia Pluta

Katarzyna Orpel

Magdalena Wolicka

III B

3,07,19

3.

Marcin Walczak

Tymek Wielowiejski

Sebastian Bryll

Sebastian Tuszyński

III B

2,33,19

4.

Wiktoria Sierszuła

Maria Ratajczak

Oliwia Tomczak

Dominika Jarmuż

III A

3,07,26

4.

Konrad Cieślak

Dawid Witwicki

Maciej Burdziąg

Cezary Janicki

I

2,41,10

5.

Sara Frąckowiak

Julia Młokosiewicz

Julia Kaźmierczak

Julia Maleszka

III C

3,16,86

5.

Eryk Patyk

Filip Jankowski

Szymon Jańczak

Kacper Popież

II C

2,53,19

6.

Jakub Banaszak

Damian Bryll

Piotr Goździaszek

Adam online pharmacy paypal Pluta

II A

2,54,69

 

sildenafil online

KLASYFIKACJA KLAS

SUMA

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

M

KLASA

PKT

M

PKT

M

PKT

1.

III A

72

2.

26

1.

46

2.

I

52

1.

38

4.

14

3.

II B

38

4.

16

2.

22

4.

III B

37

5.

15

2.

22

5.

II C

31

3.

23

7.

8

6.

II A

15

7.

5

5.

10

7.

III C

15

6.

6

6.

9

 

Wyniki Dnia Sportu w szkole podstawowej klasy IV-VI

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 2 KG

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

M

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

(m)

M

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

(m)

1.

Weronika Naskręt

VI

9,00

1.

Konrad Wachowiak

VI

9,73

2.

Julia Wasik

V

8,14

2.

Miłosz Grygiel

V

9,70

3.

Jagoda Półrolniczak

V

8,01

3.

Stanisław Sołtys

VI

8,77

4.

Klaudia Kulka

V

7,76

4.

Witold Jankowski

VI

8,72

5.

Julia Rój

VI

7,12

5.

Tobiasz Andrzejczak

V

8,03

6.

Ola Wolicka

IV

6,75

6.

Bartosz Jankowiak

IV

6,37

7.

Zuzanna Błaszczyk

VI

6,18

7.

Jakub Kokot

IV

6,10

8.

Anastazja Stefaniak

IV

5,75

8.

Piotr Przybylski

V

5,45

9.

Zuzanna Kopeć

IV

5,05

9.

Franciszek Szymczak

IV

4,68

 

BIEG NA 60 M

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

M

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

(s)

M

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

(s)

1.

Daria Pluta

VI

9,06

1.

Krystian Chojnacki

VI

9,18

2.

Wiktoria Świątkowska

VI

9,26

2.

Mateusz Matuszak

VI

9,24

3.

Julia Wasik

V

9,37

3.

Patryk Kornek

IV

9,28

4.

Weronika Naskręt

VI

9,41

4.

Maks Staniewski

VI

9,36

5.

Justyna Krawczyk

IV

9,91

5.

Kamil Podsadny

IV

10,24

6.

Patrycja Kubiak

V

9,94

6.

Piotr Zaworski

IV

10,46

7.

Aleksandra Walczak

V

10,36

7.

Nicolas Reyes

V

10,77

8.

Dorota Przybylska

IV

10,58

8.

Sławomir Żakowski

V

11,65

9.

Julia Pawełczyk

IV

10,84

 

SKOK W DAL

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

M

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

(m)

M

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

(m)

1.

Daria Pluta

VI

3,87

1.

Mateusz Matuszak

VI

3,95

2.

Wiktoria Świątkowska

VI

3,81

(3,77)

2.

Maks Staniewski

VI

3,92

3.

Weronika Hudak

VI

3,81

(3,77)

3.

Kacper Podlewski

VI

3,65

4.

Patrycja Kubiak

V

3,80

4.

Miłosz Grygiel

V

3,52

5.

Zuzanna Błaszczyk

VI

3,69

5.

Patryk Kornek

IV

3,18

6.

Julia Jelak

V

3,42

6.

Łukasz Naskręt

V

2,81

7.

Jagoda Półrolniczak

V

3,27

7.

Franciszek Szymczak

IV

2,67

8.

Aleksandra Wolicka

IV

3,01

8.

Tobiasz Andrzejczak

V

2,55

9.

Piotr Zaworski

IV

2,50

 

SZTAFETA 4X250 M

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

M

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

(M)

M

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

(M)

1.

Daria Pluta

Wiktoria Świątkowska

Weronika Naskręt

Zuzanna Błaszczyk

VI

2,56,59

Rekord szkoły

1.

Franciszek Szymczak

Patryk Kornek

Kamil Podsadny

Piotr Zaworski

IV

3,29,76

2.

Patrycja Kubiak

Julia Wasik

Klaudia Kulka

Julia Jelak

V

3,07,13

2.

Nicolas Reyer

Łukasz Naskręt

Miłosz Grygiel

Tobiasz Andrzejczak

V

3,34,91

3.

Julia Gmerek

Dorota Przybylska

Julia Pawełczyk

Justyna Krawczyk

IV

3,29,59

3.

Mateusz Matuszak

Kacper Podlewski

Stanisław Sołtys

Maks Staniewski

VI

NU

 

Wyniki Dnia Sportu w szkole podstawowej I-III

BIEG NA 40 M

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

M

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

(s)

M

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

(s)

1.

Julia Zakrzewska

II A

7,80

1.

Jakub Grobelny

II A

7,13

2.

Julia Janiak

III

7,86

2.

Adam Graliński

II A

7,44

3.

Julia Nowak

II A

7,90

3.

Jakub Kulka

III

7,61

4.

Wiktoria Orczykowska

III

8,19

4.

Bartosz Gabrysiak

II A

7,65

5.

Zofia Reyes

I B

8,47

5.

Kacper Giertych

III

7,75

6.

Anna Dylak

II A

8,73

6.

Piotr Włodarczyk

I A

7,84

7.

Nikola Wojtczak

III

8,74

7.

Łukasz Frąckowiak

III

7,97

8.

Antonina Kulka

II B

8,75

8.

Filip Staszak

I B

8,28

9.

Zofia Ratajczak

I A

8,97

9.

Szymon Nowak

I B

8,29

10.

Amelia Frąckowiak

II B

9,16

10.

Jakub Misiak

II B

8,32

11.

Antonina Armon

II B

9,29

11.

Mikołaj Stasik

I A

8,46

12.

Maria Tomczak

I B

9,36

12.

Krzysztof Jakubek

II B

8,48

13.

Paulina Zdunek

I B

9,36

13.

Adam Gabrysiak

I A

8,52

14.

Anna Jajczyk

I A

9,68

14.

Kacper Rutecki

II B

8,64

15.

Amelia Rojewska

I A

11,17

15.

Alan Matuszewski

I A

8,85

 

SKOK W DAL

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

M

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

(m)

M

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

(m)

1.

Amelia Wasik

III

2,90

1.

Tobiasz Pawełczyk

III

3,08

2.

Justyna Wachowiak

III

2,80

2.

Przemysław Gościniak

III

2,87

3.

Martyna Jędrzejczyk

II B

2,70

3.

Kamil Podlewski

III

2,82

4.

Antonina Kulka

II B

2,67

4.

Filip Staszak

I B

2,62

5.

Natasza Staniewska

II A

2,50

5.

Alan Matuszewski

I B

2,44

6.

Zofia Reyes

I B

2,35

6.

Marcin Ciszak

II A

2,37

7.

Kornelia Musiał

III

2,23

6.

Szymon Nowak

I B

2,37

8.

Nikola Kopeć

II B

2,10

6.

Bartłomiej Jańczak

lunesta online pharmacy

II A

2,37

9.

Patrycja Bryll

II A

2,03

9.

Jakub Misiak

II B

2,33

10.

Zofia Borowska

I A

2,01

10.

Krzysztof Jakubek

II B

2,20

11.

Maksima Grabarek

I A

1,94

11.

Kacper Kościelniak

I A

2,12

12.

Maria Tomczak

I B

1,91

12.

Tymoteusz Woźniak

I A

2,05

13.

Justyna Żakowska

I B

1,88

13.

Piotr Włodarczyk

I A

1,71

14.

Paulina Barańska

II A

1,70

15.

Ewa Polerowicz

I A

1,29

 

SZTAFETA 4X125 M

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

M

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

(M)

M

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

(M)

1.

Paulina Mania

Julia Bera

Oliwia Staszak

Justyna Wachowiak

III

1.

Przemysław Gościniak

Kamil Podlewski

Tobiasz Pawełczyk

Bartosz Kordus

III

1,32,44

2.

Anna Dylak

Julia Nowak

Julia Zakrzewska

Paulina Barańska

II A

2.

Adam Graliński

Jakub Grobelny

Karol Pawełczyk

Bartosz Gabrysiak

II A

1,33,11

3.

Antonina Armon

Amelia Frąckowiak

Katarzyna Konieczna

Natalia Wojtczak

II B

3.

Antoni Jakubek

Mikołaj Stasik

Piotr Włodarczyk

Ksawery Półrolniczak

I A

1,48,55

4.

Olga Rodowicz

Zofia Ratajczak

Lena Skory

Weronika Dylak

I A

2,03,59

4.

Antoni Sołtys

Tomasz Armon

Jakub Misiak

Olaf Raźniak

II B

1,51,07

5.

Zofia Reyes

Maria Tomczak

Justyna Żakowska

Paulina Zdunek

I B

2,04,09

5.

Filip Staszak

Alan Matuszewski

Szymon Nowak

Wojciech Witczak

I B

1,51,24

 

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 1 KG

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

M

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

(m)

M

Imię i nazwisko

Klasa

Wynik

(m)

1.

Natalia Jędrzejczyk

III

6,98

1.

Aleksander Nabzdyk

III

7,10

2.

Martyna Jędrzejczyk

II B

6,30

2.

Oskar Ruszkiewicz

II A

6,87

3.

Julia Janiak

III

6,10

3.

Kacper Szczepaniak

II A

6,85

4.

Amelia Skory

II A

5,80

4.

Krystian Banaszak

II A

6,66

5.

Olga Radowicz

I A

5,50

5.

Antoni Sołtys

II B

6,50

6.

Nikola Kopeć

II B

5,05

6.

Adrian Naskręt

III

6,44

7.

Martyna Jankowiak

II A

4,70

7.

Krzysztof Jakubek

II B

5,22

8.

Antonina Armon

II B

4,55

8.

Kacper Jaśkowiak

II A

5,15

9.

Paulina Pawlaczyk

III

4,00

9.

Mikołaj Stasiak

I A

4,90

10.

Weronika Dylak

I A

3,90

9.

Patryk Szlachciak

II B

4,90

11.

Weronika Gołembka

I B

3,86

11.

Ksawery Półrolniczak

I A

4,18

12.

Adrianna Walczak

II A

3,70

12.

Tymoteusz Woźniak

I A

3,92

13.

Maria Sołtys

I A

3,60

13.

Franciszek Ras

I B

3,40

14.

Justyna Żakowska

I B

2,70

13.

Wojtek Witczak

I B

3,40

15.

Paulina Zdunek

I B

2,54

15.

Brajan Mikołajewski

I B

2,96

13346760_477995092399710_7093709025147620377_n 13346754_477995419066344_5350038039597356920_n 13335638_477995245733028_2600295719750515949_n 13335753_477994962399723_4492605429545037158_n13315395_477995009066385_8569371406452462414_n 13335638_477995245733028_2600295719750515949_n 13346751_477995619066324_8191603992506104708_n

Wszystkim sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Anna Bochna, 23.06.2016 23:34

0, 616


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz