Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

26 września w naszej szkole odbył się XV mityng dla szkół podstawowych i gimnazjalnych. Pierwszy raz w historii była to wspólna impreza. W tym wydarzeniu brało udział ponad 200 uczestników ze szkół z terenu gminy Jarocin. Uczniowie brali udział w kilku konkurencjach: bieg na 60 i 100 metrów, skok w dal, rzut piłką lekarską, pchnięcie kulą i oczywiście sztafeta. W kwalifikacji na najlepszą szkołę golińska podstawówka zajęła III, a gimnazjum I miejsce!

WYNIKI - SZKOŁY PODSTAWOWE - klasy IV-V

 

Piłka lekarska (klasy IV-V) dziewczęta

Piłka lekarska (klasy IV-V) chłopcy

Lp

Nazwisko i imię Szkoła Wynik

Lp

Nazwisko i imię Szkoła Wynik

1

Komendzińska Martyna SP Witaszyce 7,60 m

1

Szyba Michał SP Siedlemin 8,37 m

2

Bera Julia SP Golina 7,00 m

2

Kuberka Nikodem SP Witaszyce 8,14 m

3

Garbarek Małgorzata SP Witaszyce 6,62 m

3

Szymczak Wiktor SP Witaszyce 7,59 m

4

Nowak Kornelia SP Mieszków 6,43 m

4

Mizera Paweł SP Mieszków 7,58 m

5

Wachowiak Justyna SP Golina 6,10 m

5

Gay Samuel Społeczne 7,49 m

6

Obecna Paulina SP Wilkowyja 5,98 m

6

Ziętkowski Mikołaj SP Siedlemin 7, 48 m

7

Marcinowska Oliwia SP Mieszków 5,70 m

7

Poczta Eryk SP Prusy 7, 36 m

8

Łuczak Martyna Społeczne 5,38 m

8

Maćkowiak Mateusz Społeczne 7,05 m

9

Wesołek Klaudia Roszków 5,25 m

9

Srodzki Tymoteusz SP Roszków 6,90m

10

Ambrozińska Maria Społeczne 4,69 m

10

Szczepaniak SP Golina 6,48 m

11

Józefiak Michalina SP Wilkowyja 4,60 m

11

Like Tomasz SP Mieszków 6,20 m

12

Witkowska Oliwia Roszków 4,12 m

12

Podlewski Kamil SP Prusy 6,12 m

13

Komendzińska Martyna SP Witaszyce 7,60 m

13

Grduszak Miłosz SP Wilkowyja 6,05 m

14

Bera Julia SP Golina 7,00 m

14

Tuczała Norbert SP Wilkowyja 5,95 m

15

Garbarek Małgorzata SP Witaszyce 6,62 m

15

Kmieć Konrad SP Roszków 5,30 m

 

Skok w dal (klasy IV-V) dziewczęta

Skok w dal (klasy IV-V) chłopcy

Lp

Nazwisko i imię Szkoła Wynik

Lp

Nazwisko i imię Szkoła Wynik

1

Ostojska Amelia SP Golina 3,50 m

1

Woźnik Bartosz SP Wilkowyja 3,70 m

2

Karlińska Katarzyna Społeczne 3,38 m

2

Olejniczak Igor SP Witaszyce 3,59 m

3

Klemm Martyna SP Mieszków 3,35 m

3

Kuberka Nikodem SP Witaszyce 3,47 m

4

Grygiel Kinga SP Roszków 2,98 m

4

Gościniak Przemsław SP Golina 3,47 m

5

Ambrozińska Maria Społeczne 2,94 m

5

Graliński Adam SP Golina 3,40 m

6

Masztalerz Maria SP Prusy 2,89 m

6

Bigos Tomsz SP Siedlemin 3,40 m

7

Garbarek Małgorzata SP Witaszyce 2,89 m

7

Poczta Eryk SP Prusy 3,35 m

8

Szymczak Anna SP Witaszyce 2,87 m

8

Hałas Mateusz Społeczne 3,35 m

9

Obecna Paulina SP Wilkowyja 2,85 m

9

Taczała Norbert SP Wilkowyja 3,33 m

10

Mania Paulina SP Golina 2,70 m

10

Garsztka Bartosz Społeczne 3,30 m

11

Skrzypczak Aleksandra SP Wilkowyja 2,66 m

11

Matuszewski Jakub SP Mieszków 3,20 m

12

Biernacik Aleksandra SP Roszków 2,64 m

12

Ziętkowski Mikołaj SP Siedlemin 3,20 m

13

Szukalska  Agata SP Mieszków 2,59 m

13

Becela Mateusz SP Roszków 3,16 m

14

Grygiel Agata SP Siedlemin 2,50 m

14

Grobelny Michał SP Prusy 3,10 m

15

Filipiak Aleksandra SP Siedlemin 2,37 m

15

Nowak Oliwier SP Mieszków 2,89 m

16

Melczak Mikołaj SP Roszków 2,68 m

 

Bieg 60 m (klasy IV-V) dziewczęta

Bieg 60 m (klasy IV-V) chłopcy

Lp

Nazwisko i imię Szkoła Wynik

Lp

Nazwisko i imię Szkoła Wynik

1

Ostojska Amelia SP Golina 9,44 s

1

Woźnik Bartosz SP Wilkowyja 9,11 s

2

Klemm Martyna SP Mieszków 9,76 s

2

Olejniczak Igor SP Witaszyce 9,16 s

3

Komendzińska Martyna SP Witaszyce 10,14 s

3

Graliński Adam SP Golina 9,36 s

4

Łuksza Martyna Społeczne 10,46 s

4

Grobelny Miłosz SP Prusy 9,53 s

5

Szymczak Anna SP Witaszyce 10,53 s

5

Grobelny Jakub SP Golina 9,65 s

6

Wieruszewska Iga SP Prusy 10,63 s

6

Szymczak Wiktor SP Witaszyce 9,72 s

7

Biernacik Aleksandra SP Roszków 10,66 s

7

Garsztka Bartosz Społeczne 9,84 s

8

Grygiel Kinga SP Roszków 10,81 s

8

Zdunek Tomasz SP Wilkowyja 9,94 s

9

Grzybowska Amelia SP Prusy 10,83 s

9

Gay Samuel Społeczne 9,98 s

10

Łuczak Martyna Społeczne 10,94 s

10

Pluta Eryk SP Siedlemin 10,08 s

11

Skrzypczak Aleksandra SP Wilkowyja 10,98 s

11

Becela  Mateusz SP Roszków 10,13 s

12

Szukalska Agata SP Mieszków 11,13 s

12

Mielcak ?? Mikołaj SP Roszków 10,15 s

13

Filipiak Aleksandra SP Siedlemin 11,81 s

13

Mizera Piotr SP Mieszków 10,36 s

14

Grygiel Agata SP Siedlemin 12,15 s

14

Jaworski  Hubert SP Mieszków 10,41 s

15

Krzykos Kalina SP Wilkowyja 12,59 s Ostojski Sebastian SP Prusy 10,41 s

16

Bigos Tomasz SP Siedlemin 10,44 s

 

WYNIKI - SZKOŁY PODSTAWOWE - klasy VI-VII

 

Piłka lekarska (klasy VI-VII) dziewczęta

Piłka lekarska (klasy VI-VII) chłopcy

Lp

Nazwisko i imię Szkoła Wynik

Lp

Nazwisko i imię Szkoła Wynik

1

Chrobot Zuzanna SP Prusy 10,14 m

1

Kwak Szymon Społeczne 11,77 m

2

Antczak Wiktoria SP Mieszków 9,84 m

2

Grygiel Miłosz SP Golina 11,50 m

3

Mizerna Julia SP Witaszyce 9,62 m

3

Woźniak Krzysztof SP Mieszków 10,79 m

4

Pluta Sara SP Wilkowyja 8,91 m

4

Szymański Marek SP Wilkowyja 10,47 m

5

Wasik Julia SP Golina 8,90 m

5

Wojnarski Jacek SP Wilkowyja 10,44 m

6

Szpera Joanna SP Witaszyce 8,43 m

6

Szydorczyk Łukasz SP Mieszków 9,90 m

7

Jóźwiak Julia Społeczne 8,32 m

7

Paczos Łukasz SP Siedlemin 9,50 m

8

Filipiak Julia SP Siedlemin 8,28 m

8

Wawszków Jakub SP Prusy 8,85 m

9

Cuprych Alicja SP Roszków 8,28 m

9

Orkowski Filip SP Witaszyce 7,80 m

10

Krawczyk Wiktoria SP Mieszków 7,96 m

10

Rożek Filip SP Golina 8,20 m

11

Szeląg Amanda SP Roszków 7,93 m

11

Kaczmarek Tobiasz SP Siedlemin 8,19 m

12

Półrolniczak Jagoda SP Golina 7,79 m

12

Piotrkowski Alan SP Prusy 7,82 m

13

Lamprecht Wojciech SP Witaszyce 7,75 m

14

Szulc Filip SP Roszków 7,50 m

15

Kasprzak Miłosz SP Roszków 7,32 m

16

Adamczyk Maksym Społeczne 6,50 m

 

Skok w dal (klasy VI-VII) dziewczęta

Skok w dal (klasy VI-VII) chłopcy

Lp

Nazwisko i imię Szkoła Wynik

Lp

Nazwisko i imię Szkoła Wynik

1

Starosta Karolina SP Mieszków 4,05 m

1

Chmiel Maciej SP Mieszków 4,73 m

2

Zielińska Maja SP Mieszków 3,95 m

2

Walczak Adam SP Witaszyce 4,20 m

3

Olejniczka Aleksandra SP Witaszyce 3,85 m

3

Kwak Szymon Społeczne 3,97 m

4

Krawczyk Justyna SP Golina 3,77 m

4

Czeszyk Dominik SP Witaszyce 3,96 m

5

Chrobot Zuzanna SP Prusy 3,75 m

5

Szydorczyk Łukasz SP Mieszków 3,94 m

6

Strzelecka Ola SP Wilkowyja 3,70 m

6

Grygiel Miłosz SP Golina 3,90 m

7

Pankowiak Julia SP Witaszyce 3,69 m

7

Bernat Maksymilian Społeczne 3,76 m

8

Jelak Julia SP Golina 3,60 m

8

Piątkowski Piotr SP Wilkowyja 3,68 m

9

Minta Anastazja SP Prusy 3,60 m

9

Maciejewski Dawid SP Siedlemin 3,60 m

10

Ludwiczak Weronika SP Wilkowyja 3,50 m

10

Wawszków Jakub SP Prusy 3,42 m

11

Sztajer Anna Społeczne 3,50 m

11

Włodarczyk Jakub SP Roszków 3,40 m

12

Cuprych Alicja SP Roszków 3,48 m

12

Zygmunt Jakub SP Prusy 3,40 m

13

Mikołajczak Julia SP Siedlemin 3,40 m

13

Paczos Łukasz SP Siedlemin 3,30 m

14

Piosik Natasza Społeczne 3,34 m

14

Zdunek Kamil SP Wilkowyja 3,30 m

15

Kurzyńska Joanna SP Roszków 3,32 m

15

Kornek Patryk SP Golina 3,27 m

16

Filipiak Julia SP Siedlemin 3,10 m

16

Kasprzak Miłosz SP Roszków 3,12 m

17

Kalisiak Agata SP Prusy 3,09 m

 

Bieg 60 m (klasy VI-VII) dziewczęta

Bieg 60 m (klasy VI-VII) chłopcy

Lp

Nazwisko i imię Szkoła Wynik

Lp

Nazwisko i imię Szkoła Wynik

1

Olejniczak Aleksandra SP Witaszyce 8,74 s

1

Chmiel Maciej SP Mieszków 8,11 s

2

Mizerna Julia SP Witaszyce 8,94 s

2

Lamprecht Wojciech SP Witaszyce 8,78 s

3

Starosta Karolina SP Mieszków 9,09 s

3

Maciejewski Dawid SP Siedlemin 8,95 s

4

Krawczyk Justyna SP Golina 9,18 s

4

Bernat Maksymilian Społeczne 9,08 s

5

??? Katarzyna SP Wilkowyja 9,34 s

5

Walczak Adam SP Witaszyce 9,16 s

6

Wasik Julia SP Golina 9,34 s

6

Zdunek Kamil SP Witaszyce 9,18 s

7

Zielińska Maja SP Mieszków 9,34 s

7

Papież Kacper SP Mieszków 9,24 s

8

Strzelecka Ola SP Wilkowyja 9,41 s

8

Witwicki Mateusz SP Siedlemin 9,75 s

9

Sztajer Anna Społeczne 9,68 s

9

Zygmunt Jakub SP Prusy 9,76 s

10

Radomska Anna SP Prusy 9,94 s

10

Piątkowski Piotr SP Wilkowyja 9,78 s

11

Włodarczyk Adrianna SP Roszków 9,95 s

11

Wachowiak Bartosz SP Roszków 9,88 s

12

Minta Anastazja SP Prusy 10,09 s

12

Włodarczyk Jakub SP Roszków 9,91 s
Różańska Aleksandra SP Roszków 10,09 s

13

Adamski Maksym Społeczne 9,96 s

14

Mikołajczak Julia SP Siedlemin 10,14 s

14

Kornek Patryk SP Golina 10,09 s

15

Piosik Natasza Społeczne 10,23 s

15

Gęstwa Igor SP Golina 10,18 s

16

Kucharzak Alan SP Prusy 16,53 s

 

Sztafeta dziewczyny 4x250m (klasy IV-VII)

Lp Szkoła Wynik
1 SP Witaszyce 3,05,18
2 SP Golina 3,09,06
3 SP Mieszków 3,09,81
4 Społeczne 3,17,79
5 SP Roszków 3,18,15
6 SP Prusy 3,24,75
7 SP Wilkowyja 3,29,54
8 SP Siedlemin 3,43,77

 

Sztafeta chłopcy 4x250m (klasy IV-VII)

Lp Szkoła Wynik
1 SP Witaszyce 2,50,55
2 SP Mieszków 2,52,16
3 SP Wilkowyja 3,02,51
4 SP Golina 3,03,59
5 Społeczne 3,06,21
6 SP Siedlemin 3,08,99
7 SP Prusy 3,13,45
8 SP Roszków 3,18,21

 

XIX MITYNG LEKKOATLETYCZNY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH   PUNKTACJA DRUŻYNOWA SZKÓŁ

M Szkoła Punkty
1 Witaszyce 96
2 Mieszków 66
3 Golina 55,5
4  Jarocin Społeczna 30
5 Wilkowyja 29,5
6 Prusy 14
7 Siedlemin 13
8 Roszków 5

 

22008339_683002981898919_1171883167539660181_n22008425_683003091898908_8886786819989825510_n

WYNIKI - GIMNAZJA

 

Bieg 100 m dziewczęta

Bieg 100 m chłopcy

Lp

Nazwisko i imię Szkoła Wynik

Lp

Nazwisko i imię Szkoła Wynik

1

Ignasiak Marta Witaszyce 13,96

1

Padrok Szymon Wilkowyja 12,72

2

Mrówczyńska Marlena 3 Jarocin 13,99

2

Kowalczyk Maciej Golina 12,75

3

Pluta Daria Golina 14,00

3

Cieślak Konrad Golina 12,79

4

Regulska Martyna Witaszyce 14,24

4

Padrok Krzysztof Wilkowyja 12,80

5

Półrolniczak Katarzyna Golina 14,28

5

Politowicz Maksymilian Witaszyce 12,96

6

Weronika Naskręt Golina 14,76

6

Andrzejczak Mikołaj Prusy 13,66

7

Piątkowska Julia Wilkowyja 15,34

7

Tokarz Norbert Prusy 15,73

8

Szymanowska Anna Witaszyce 15,19

8

Urbaniak Marcin 3 Jarocin 13,87

9

Kycia Emilia 3 Jarocin 15,64

9

Leczykiewicz Michał Witaszyce 14,08

10

Kasperkowiak Julia Prusy 17,37

10

Burdziąg Kacper Golina 14,22

11

Taczała Dagmara Wilkowyja 18,49

11

Gozdowiak Igor Witaszyce 14,43

12

Podlewski Kacper Prusy 15,73

 

Piłka lekarska 3 kg dziewczęta

Piłka lekarska 3 kg chłopcy

Lp

Nazwisko i imię Szkoła Wynik

Lp

Nazwisko i imię Szkoła Wynik

1

Stencel Patrycja Golina 11,04

1

Marecki Piotr Wilkowyja 14,60

2

Reślińska Katarzyna Witaszyce 10,48

2

Wawrzyniak Gabriel Witaszyce 12,45

3

Groch Kinga Witaszyce 9,47

3

Palak Adrian Prusy 12,40

4

Kościańska Julia 3 Jarocin 8,10

4

Janicki Cezary Golina 12,35

5

Rychlik Daria Prusy 8,07

5

Burdziąg Maciej Golina 11,80

6

Naskręt Agnieszka Golina 8,00

6

Szymura Kacper Golina 11,70

7

Kasperkowiak Julia Prusy 6,60

7

Politowicz Maks Witaszyce 11,30

8

Biskupska Martyna Wilkowyja 6,39

8

Mikołajczak Krystian Wilkowyja 10,82

9

Siejak Oliwia 3 Jarocin 5,93

9

Kaczmarek Adrian Prusy 10,65

10

Pawlicki Jakub Witaszyce 9,80

 

Skok w dal dziewczęta

Skok w dal chłopcy

Lp

Nazwisko i imię Szkoła Wynik

Lp

Nazwisko i imię Szkoła Wynik

1

Półrolniczak Katarzyna Golina 4,38

1

Matuszak Mateusz Golina 4,84

2

Ignasiak Marta Witaszyce 3,85

2

Cieślak Konrad Golina 4,81

3

Pluta Daria Golina 3,82

3

Wawrzyniak Gabriel Witaszyce 4,43

4

Regulska Martyna Witaszyce 3,80

4

Staniewski Max Golina 4,38

5

Mrówczyńska Marlena 3 Jarocin 3,75

5

Tokarz Norbert 3 Jarocin 4,29

6

Bryll Zofia Golina 3,74

6

Podrok Szymon Wilkowyja 4,15

7

Piątkowska Julia Wilkowyja 3,18

7

Andrzejczak Mikołaj Prusy 4,09

8

Michalak Julia Witaszyce 3,04

8

Urbaniak Marcin 3 Jarocin 4,09

9

Siejak Oliwia 3 Jarocin 3,00

9

Gozdowiak Igor Witaszyce 3,97

10

Pierzchała Julia 3 Jarocin 2,97

10

Podlewski Kacper Prusy 3,60

11

Mikocik Wiktoria Prusy 2,85

11

Leczykiweicz Michał Witaszyce 3,53

12

Taczała Dagmara Wilkowyja 2,73

12

Grobelny Bartosz Prusy 3,42

13

Podrok Krzysztof Wilkowyja 3,36

 

Pchnięcie kulą 3 kg dziewczęta

Pchnięcie kulą 5 kg chłopcy

Lp

Nazwisko i imię Szkoła Wynik

Lp

Nazwisko i imię Szkoła Wynik

1

Stencel Patrycja Golina 8,05

1

Marecki Piotr Wilkowyja 10,82

2

Naskręt Weronika Golina 7,92

2

Palak Adrian Prusy 10,62

3

Kościańska Julia  3 Jarocin 7,87

3

Burdziąg Maciej Golina 9,81

4

Reślińska Katarzyna Witaszyce 7,78

4

Krawiec Patryk Golina 9,32

5

Naskręt Agnieszka Golina 6,85

5

Janicki Cezary Golina 8,77

6

Mikocik Wiktoria Prusy 6,83

6

Szymkowiak Adrian Witaszyce 8,66

7

Groch Kinga Witaszyce 5,83

7

Mikołajczak Krystian Wilkowyja 8,59

8

Biskupska Martyna Wilkowyja 5,76

8

Karczewski Marcel Witaszyce 8,30

9

Kaczmarek Adrian Prusy 8,26

 

SZTAFETA 4 X 250 M  DZIEWCZYNY

M Szkoła wynik
1 Golina 2,45,42
2 Witaszyce 2,51,51
3 3 Jarocin 3,08,15
4 Wilkowyja 3,17,26

 

SZATAFETA 4 X 250 M CHŁOPCY
M Szkoła wynik
1 Golina 2,31,37
2 Witaszyce 2,35,78
3 Wilkowyja 2,39,09
4 Prusy 2,45,74
5 3 Jarocin 2,46,34

 

XV MITYNG LEKKOATLETYCZNY GIMNAZJÓW  - 2017

  PUNKTACJA

DRUŻYNOWA  SZKÓŁ

M Szkoła Punkty
1 Golina 86
2 Witaszyce 58
3 Wilkowyja 34
4 3 Jarocin 24
5 Prusy 18

22050206_683003101898907_6537772919083965717_n

 

 

 

Weronika Bierła, 30.10.2017 00:24

2, 303


Komentarze:

#1. SW: 02.11.2017 00:38

Jednym słowem BRAWO !!

#2. Matylda: 03.11.2017 14:57

Gratulacje!

Dodaj komentarz