Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

 26 maja odbyły się wybory do Parlamentu Europejskiego 2019. Oto wyniki głosowania w Golinie.

Nr listy 1 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 LIROY-MARZEC Piotr Krzysztof 28
2 KRYSTOWSKA Anna 1
3 BRYŁKA Anna Mirosława 1
4 TOMCZAK Witold Stanisław 2
5 JÓŹWIAK Maciej 0
6 GAPIŃSKA Magdalena 0
7 KUŚWIK Andrzej Antoni 0
8 WAWRZYNIAK Piotr Bogusław 0
9 ROHDE Aleksandra 0
10 ZIĘTKOWSKI Wojciech Maciej 2

Razem

34

Nr listy 2 - KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 SPUREK Sylwia Iwona 33
2 STANDERSKI Dariusz Marian 0
3 UEBERHAN Katarzyna 2
4 PANCEWICZ Mikołaj Jakub 1
5 WÓJCIAK-PLEYN Ewa Maria 2
6 STANIEWSKI Marcin 4
7 MICHOCKA Kalina 1
8 ZALESIŃSKI Zbigniew Stanisław 1
9 DECKER Magdalena Maria 1
10 JEŻAK Ewa Agnieszka 4

Razem

49

Nr listy 3 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 KOPACZ Ewa Bożena 87
2 MILLER Leszek Cezary 36
3 GRZYB Andrzej Marian 147
4 STĘPIEŃ Miłosława Dorota 0
5 WAWRYKIEWICZ Michał 6
6 MROCZKOWSKA Barbara Elżbieta 0
7 BOSACKI Marcin Rafał 3
8 DROZD Krystiana Maria 0
9 FABIŚ-SZULC Karolina Urszula 2
10 RUTNICKI Jakub Adam 6

Razem

287

Nr listy 4 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 KRASNODĘBSKI Zdzisław Marek 80
2 MOŻDŻANOWSKA Andżelika Anna 194
3 LICHOCKA Joanna Katarzyna 56
4 SZYNKOWSKI VEL SĘK Szymon Andrzej 14
5 BARTOSIK Ryszard 14
6 PORZUCEK Marcin Bartosz 4
7 DUDZIAK Lidia Danuta 13
8 POPKOWSKI Robert Adam 0
9 FRANKIEWICZ Joanna Dorota 3
10 DZIEDZICZAK Jan Michał 27

Razem

405

Nr listy 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz 7
2 WACHOWSKA-KUCHARSKA Anna Małgorzata 1
3 SZLINDER Maciej Karol 0
4 NOWAK Paulina 4
5 NOWACKI Konrad 4
6 BŁAŻEJCZAK-KLECZEWSKA Beata 0
7 SMIRNOW Amadeusz Piotr 2
8 KASPRZAK-BARTKOWIAK Kamila 0
9 WILK-BARAN Anna Elżbieta 0
10 KOSZAL Dorota 0

Razem

18

Nr listy 6 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 JUREK Marek 18
2 PARDA Błażej Łukasz 3
3 KOSMALSKA Joanna Agnieszka 5
4 LUCH Katarzyna 3
5 FORDON Jacek 1
6 GARCZYŃSKI Bartosz 2
7 KOCHAŃSKA Julia Anna 1
8 GATTI Sabina Edwarda 0
9 PERA Jakub 2
10 KOZŁOWSKI Jerzy 0

Razem

35

 Weronika Hudak

 

 

 

 

 

Klaudia Wojtczak, 03.06.2019 23:17

0, 34


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz