Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

W środę 5 czerwca w golińskich szkołach odbył się Dzień Sportu zorganizowany przez pana Sebastiana Waszkiewicza, nauczyciela WF-u, przy współudziale wszystkich  nauczycieli pełniących trudną rolę sędziów. W konkurencjach brała udział zdecydowana większość uczniów. Na trybunach było grono wiernych kibiców stworzyło znakomita atmosferę sportowego święta.

Tydzień później odbyło się podsumowanie i ogłoszenie wyników. Oto one:

40 M KLAS I – III

DZIEWCZĘTA

1. Waszkiewicz Wiktoria

2. Staniewska Maja

3. Waszkiewicz Weronika

CHŁOPCY

1. Świątkowski Dawid

2. Michalak Franciszek

3. Tułaza Kamil

62521876_2251241471638276_779901099573248000_n

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 1 KG KLAS I – III

DZIEWCZĘTA

1. Szymczak Małgosia

2. Biernacka Gabrysia

3. Matuszewska Maja

CHŁOPCY

1. Michalak Franciszek

2. Misiak Hubert

3. Szałata Antoni

SKOK W DAL KLAS I – III

DZIEWCZĘTA

1. Biernacka Gabrysia

2. Szymczak Małgosia

3. Zgolińska Laura

CHŁOPCY

1. Misiak Hubert

2. Szukowski Alan

3. Popież Jakub

62533027_2251243124971444_5969305191915192320_n

SZTAFETA KLAS I – III

DZIEWCZĘTA

1. I – Giertych Urszula, Staniewska Maja, Frąckowiak Amelia, Biernacka Gabrysia

2. II – Półrolniczak Julita, Waszkiewicz Wiktoria, Waszkiewicz Weronika, Ziętkiewicz Natalia

3. III – Skrzypczak Maja, Jankowska Zofia, Kręc Paulina, Popież Jakub

CHŁOPCY

1. II – Przybylski Jan, Tułaza Kamil, Michalak Franciszek, Świątkowski Dawid

2. I – Grobelny Kacper, Pawełczyk Filip, Misiak Hubert, Wojtczak Wojciech

60 M KLAS IV - VI

DZIEWCZĘTA

1. Ostojska Amelia

2. Musiał Kornelia

3. Wachowiak Justyna

CHŁOPCY

1. Graliński Adam

2. Guźniczak Marcin

3. Kulka Jakub

64780874_2251242328304857_3710641062713229312_n

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 2 KG KLAS IV – VI

DZIEWCZĘTA

1. Bera Julia

2. Wachowiak Justyna

3. Janiuk Julia

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 2 KG KLAS IV – VI

CHŁOPCY

1. Kulka Jakub

2. Nabzdyk Aleksander

3. Szczepaniak Kacper

SKOK W DAL KLAS IV – VI

DZIEWCZĘTA

1. Ostojska Amelia

2. Musiał Kornelia

3. Zakrzewska Julia

SKOK W DAL KLAS IV – VI

CHŁOPCY

1. Graliński Adam

2. Grobelny Jakub

3. Kordus Bartek

64492323_2251242651638158_4814085415948517376_n

600 M KLAS IV – VI

DZIEWCZĘTA

1. Ostojska Amelia

2. Orczykowska Wiktoria

3. Musiał Kornelia

1000 M KLAS IV – VI

CHŁOPCY

1. Kulka Jakub

2. Włodarczyk Piotr

3. Pawełczyk Karol

SZTAFETY KLAS IV – VI

DZIEWCZĘTA

1. VI – Ostojska Amelia, Musiał Kornelia, Mania Paulina, Orczykowska Wiktoria

2. V A – Dylak Anna, Staniewska Natasza,  Zakrzewska Julia, Bryll Patrycja

3. V B – Jędrzejczyk Martyna, Kulka Antonina, Armon Antonina, Frąckowiak Amelia

CHŁOPCY

1. V A – Grobelny Jakub, Pawełczyk Karol, Graliński Adam, Gabrysiak Bartosz

2. VI – Kulka Jakub, Pawełczyk Tobiasz, Kordus Bartek, Giertych Kacper

3. IV A – Włodarczyk Piotr, Półrolniczak Ksawery, Stasik Mikołaj, Gabrysiak Adam

 64643822_2251244824971274_4870054513467195392_n

100 M KLAS VII, VIII,III GIM

DZIEWCZĘTA

1.  Walczak Aleksandra

2.  Świątkowska Wiktoria

3.  Pawełczyk Julia

CHŁOPCY

1. Burdziąg Kacper

2. Matuszak Mateusz

3. Staniewski Maksymilian

 RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 3 KG KLAS VII, VIII, III GIM

DZIEWCZĘTA

1. Naskręt Weronika

2. Kubiak Patrycja

3. Świątkowska Wiktoria

CHŁOPCY

1. Krawiec Patryk

2. Ziętkowski Jan

3. Naskręt Łukasz

PCHNIĘCIE KULĄ 3 KG KLAS VII, VIII, III GIM

DZIEWCZĘTA

1. Naskręt Weronika

2. Bryll Zofia

3. Marciniak Marlena

CHŁOPCY

1. Krawiec Patryk

2. Zmyślony Krystian

3. Naskręt Łukasz

62344196_2251244738304616_311691184034545664_n

SKOK W DAL KLAS VII, VIII, III GIM

DZIEWCZĘTA

1. Bryll Zofia

2. Walczak Aleksandra

3. Pawełczyk Julia

CHŁOPCY

1. Matuszak Mateusz

2. Staniewski Maksymilian

3. Urny Filip

600 M KLAS VII, VIII, III GIM

DZIEWCZĘTA

1. Walczak Aleksandra

2. Wojtczak Klaudia

3. Kubiak Patrycja

CHŁOPCY

1. Budziąg Kacper

2. Ziętkowski Jan

3. Maksymilian Staniewski

64356692_2251245421637881_6197695949100285952_n

SZTAFETA KLAS VII, VIII, III GIM

DZIEWCZĘTA

1. VIII – Kubiak Patrycja, Walczak Aleksandra, Wasik Julia, Kiszel Magdalena

2. III A – Naskręt Weronika, Marciniak Marlena, Wojtczak Klaudia, Świątkowska Wiktoria

3. VII – Krawczyk Justyna, Przybylska Dorota, Pawełczyk Julia, Jelak Daria

CHŁOPCY

1. III B – Burdziąg Kacper, Matuszak Mateusz, Krawiec Patryk , Zmyślony Krystian

2. VII – Wolsztyniak Łukasz, Kornek Patryk, Jankowiak Bartosz, Szymczak Franciszek

3. III A – Staniewski Maksymilian, Grygiel Jakub, Urny Filip, Ziętkowski Jan

Klaudia Wojtczak, 18.06.2019 13:09

0, 134


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz